אודותינו

דוד (דייב) וידר

במהלך העשור האחרון אני פועל ומקדם פרויקטים בתחום ההנגשה והתקשורת.  אני לא אוהב ללכת בתלם ותמיד מחפש את הדברים המיוחדים עם הערך המוסף הגבוה ביותר.  מתוך כך הגעתי בכל פעם למציאת פתרונות ייעודיים בתחומים רבים מעבר לקיים והמוצע.

לדוגמא- לאפשר לילד בן 10 לדבר ממכשיר קשר המוצמד לכסא הגלגלים שלו .

זה היה לפני זמן רב והיווה אבן דרך בחיי.  הסיפוק ביצירת אפשרות בחירה  למי שנמנע ממנו הזכות לבחור באם להשתמש או לא , הייתה חוויה שאזכור . מאז אני פועל בתחום העשייה והפיתוח  של שרותים ומוצרים  המאפשרים גם לאנשים המוגדרים כבעלי צרכים מיוחדים את זכות הבחירה בין המוצרים והשרותים.

ככלל החלוקה של העולם העסקי לרגילים ולשונים באה על רקע כלכלי.

הרגילים הם מה שנקרא Mass Market כי הם הרוב..

אני מאמין שהחידושים והיכולות ליצור פתרונות כלכליים גם לפלחי שוק ממוקדים וקטים יותר הינם אתגר והתגמול האישי בהצלחה אינו רק כלכלי אלא גם הרבה לנשמה.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר:

במייל,  בפייסבוק,  בלינקדאין.

 

אלה רשקוביץ

מייסדת ועורכת האתר.

לפני יובלות, בתקופת לימודיי, ארעה אנקדוטה, לכאורה שולית ומצחיקה, שהשפיעה על האופן בו אני רואה את עצמי ואותנו כחברה, ביחסנו אל האחר.  האחר במובן של זולת, והאחר במובן של שונה.  מאז אני עם היד על הדופק.

וכך היה: שותפתי לדירה (וחברה טובה עד היום) סיפרה שהיא הולכת לפגוש סטודנט עיוור בקומה השניה של בניין בקמפוס, כדי למסור לו הקלטות של חומר לימודי שהקריאה מסיכומי שיעורים.  ומייד התעניינתי, “אבל איך הוא יגיע לקומה השניה בכסא גלגלים?”.   לוקח זמן להבין מה לא בסדר בתגובה.  כך נולד לו המושג “צימוד נכויות”.  ותחת שם זה אני מפרסמת את הפוסטים והסטטוסים היותר משעשעים.

לאחר שנים של עיסוק בתחומי ביוטכנולוגיה שונים ונסיעות ברחבי הארץ, עשיתי תפנית.  בעקבות שינויים אישיים, סביבתיים ורצון עז לעורר מודעות בתחום,  אני מקדישה חלק חשוב מזמני ומרצי לנושאים הקשורים לאנשים עם צרכים מיוחדים, לכאורה.  נכון יותר, לאנשים שמתויגים בשל כך, או מוצבים בפניהם מגבלות, רק בגלל השונות.

והעובדה שהשמיעה שלי לא משהו הופכת את כל העניין לאינטרס אישי.

ובזמני הפנוי והמפונה מצלמת כמעט כל אשר נקרה בדרכי.  מדי פעם משלבת תמונות בפוסטים.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל, או בכל אמצעי תקשורת שהאתר הזה מספק:  תגובות, טופס יצירת קשר ועמוד הפייסבוק שלנו.

About the Author